top of page

Сьогодні починаємо нашу пошукову експедицію!

 

Пошукова експедиція.  Пункт 1.

 

Ще первісна людина почала створювати ці способи зв’язку. А далі людство не припиняючи спроб об’єднатися чи об’єднати  вигадує все нові, сучасніші та більш швидкісні засоби. Подивіться уважно на колаж.

 

Всі ці засоби зв’язку можна назвати одним словом, яке на латині означає communicatio — повідомлення, передача (це друге слово з ключового словосполучення).

Якщо ви додасте у якості першого слова прикметник від слова «комп’ютер»,то дізнаєтесь який  новий засіб зв’язку винайшло людство наприкінці 60-х років минулого сторіччя.  Надішліть  отримане словосполучення на адресу електронної скриньки керівника квесту knjazeva_vika@mail.ru ( або skype - victory20022, vc.com - https://vk.com/id175342060) і отримайте інструкції для подальшого пошуку.

Правильна відповідь, яку ви відшукали, принесе вам 2 бали.

 

 

Пошукова експедиція.  Пункт 2.

Роздивіться, будь ласка, хмару тегів.           

 

                  

     Поясніть Тарасові:

Яким чином можна розшифрувати абревіатуру, яка «оволоділа» світом?

Допоможіть Тарасу розібратися у поняттях, які представлені в хмарці. Як він може їх використати? В інструкції можете використовувати для своїх пояснень слова: «для», «це», «потім», «після цього», «можна використовувати», «це частина», «це шлях»,… (відповіді оформлюйте за допомогою текстового редактора) (7 балів). Надішліть  складенуінструкцію на адресу електронної скриньки керівника квесту knjazeva_vika@mail.ru ( або skype - victory20022, vc.com - https://vk.com/id175342060)

Критерії оцінювання завдання.

 

Пошукова експедиція.  Пункт 3.

Роздивіться, будь ласка, хмару тегів.           

 

 

 

Рекомендовані ресурси:

№1№2№3№4№5

Критерії оцінювання ментальної карти

 

  • Подивіться відео і відшукайте основні служби глобальної мережі, які вам можуть допомогти під час навчання, спілкування, тощо.(3 бали)

  • Створіть алгоритм організації пошуку  інформаційних матеріалів (повідомлень) в глобальній мережі. Відповідь представте у вигляді ментальної карти, яку намалюйте за допомогою засобів графічного редактора. В ментальній карті можете використовувати як власні, так і знайдені у мережі малюнки (6 балів).

 

Пошукова експедиція.  Пункт 4.

Подивіться відео.           

 

Яку інформацію опрацьовували художник та літописець тижневика «Нова береста»? (1 бал)

  • Знайдіть на цьому ресурсі http://www.dr-co.ru/page-115.html, яким чином треба зберігати ті види інформації, що ви знайшли у мультфільмі? Виконайте запропоновані інструкції. Зробіть скріншоти цих кроків. Зображення вставте у мультимедійну презентацію з поясненнями для Тараса. Для кожного виду інформації створіть окрему презентацію. Критерії оцінювання презентації

  • Надішліть  результат на адресу електронної скриньки керівника квесту knjazeva_vika@mail.ru ( або skype - victory20022, vc.com - https://vk.com/id175342060).

 

Пошукова експедиція.  Пункт 5.

Будемо оптимістами і приготуємось до спілкування з Тарасом в глобальній мережі.  Наступні два завдання будуть направлені саме на це.Ми можемо йому розповісти дуже багато цікавого про Інтернет, наприклад, про це…        

 

Пункт 5.1.

«У своїй Нобелівській лекції Йосип Бродський навів цитату у певнений, що вона належить іншому нобелівському лауреату, видному італійському поету і літературному критику Еудженіо Монтале. Проте вже через два роки такої впевненості не було ні у численних шанувальників Монтале, ні у самого Бродського. У чому справа? У помилці поета Бродського, який приписав авторство поетові Монтале? На жаль, швидше в тактичній помилці - якщо це можна назвати помилкою - самого Монтале, який визнав морально і творчо прийнятним публікувати під своїм ім'ям статті, написані за нього іншим письменником, американцем Генрі Ферстом.

Це посмертне викриття видатного автора викликало колосальний скандал в Італії. Ніхто не сумнівався, що свої вірші Монтале писав сам. …

Як завжди буває в таких незручних ситуаціях, письменники, видавці, редактори та журналісти зосередилися не так на вчинку Монтале, а на з'ясуванні меж і прав … (чого?)»

Про що писав невідомий автор видання «Калейдоскоп» №43 (391)?

Надішліть  відповідь на адресу електронної скриньки керівника квесту knjazeva_vika@mail.ru ( або skype - victory20022, vc.com - https://vk.com/id175342060).

Правильна відповідь,яку ви відшукали, принесе вам 1 бал.

Пункт 5.2.

Подивіться відео.

Використовуючи сервіс http://www.voki.com/ , створіть своє повідомлення про ваше відношення до порушення авторських прав в Інтернеті (до 5 речень). (7 балів)

Надішліть  посилання з voki на адресу електронної скриньки керівника квесту knjazeva_vika@mail.ru ( або skype - victory20022, vc.com - https://vk.com/id175342060).

Критерії оцінювання voki

 

Пошукова експедиція.  Пункт 6. Пункт 6.1.

Подивіться відео. Всі ви дуже полюбляєте цей мультфільм. І, не дивлячись на вередливість вовка, його завжди жаліють. У цій серії йому «дісталося» не тільки фізично, але й морально. Йому і зараз, і завжди не вистачає… чого? Як ви вважаєте? 

 

Кардинал Франції Рішельє сказав про це поняття так: «Це категорія невимірно більш висока, ніж велич».

Правильна відповідь – 1 бал.

Надішліть  відповідь на адресу електронної скриньки керівника квесту knjazeva_vika@mail.ru ( або skype - victory20022, vc.com - https://vk.com/id175342060).

 

 

 

 

 

Пункт 6.2.

Ознайомтеся з цією інформацією:

 

Як ви вважаєте, яких елементів безпечної роботи не вистачає? Знайдіть їх тут і тут.

Використовуючи ресурс http://vocaroo.com/ , створіть свій подкаст-повідомлення про безпечну роботу в Інтернеті для Тараса. (кожна порада – 1 бал).

Надішліть  посилання на подкаст на адресу електронної скриньки керівника квесту knjazeva_vika@mail.ru ( або skype - victory20022, vc.com - https://vk.com/id175342060).

Критерії оцінювання подкасту

bottom of page